SnowFest vol. 5

Co roku w sezonie Szczyrk oblężony jest miłośnikami sportów zimowych. Od kilku lat do tej turystycznej miejscowości przybywają także wielbiciele dobrej muzyki. Piąta edycja SnowFestu odbędzie się już w przyszły weekend.

Rozkład jazdy w Nescafe Music Igloo

Rozkład jazdy w Nescafe Music Igloo

SnowFest to zimowa propozycja festiwalowa, choć nieco nietypowa w swojej formule. Prócz artystów energetycznej muzyki, którzy rozpoczynają koncertowanie już popołudniu, a kończą o świcie, na uczestników czeka wiele atrakcji. Dodatkowo, co jest nowością w tego rodzaju imprezach – twórcy zapraszają sportowców dyscyplin ekstremalnych, organizując dla nich zawody snowboardowe i narciarskie.

Łąki Łan zagoszczą już po raz trzeci w Szczyrku

Łąki Łan zagoszczą już po raz trzeci w Szczyrku

Piąta edycja odbędzie się już w kolejny weekend – 9 i 10 lutego. Niezmiennie od czasów przeniesienia wydarzenia do Szczyrku, bawić się będziemy w zaaranżowanym miasteczku pod skocznią Skalite, gdzie gościć będą również foodtrucki. Na pięciu scenach zobaczymy 30 artystów, w tym: niezastąpioną kapelę Łąki Łan, legenda brytyjskiej elektroniki DJ Zinca, łódzkich raperów Dwa Sławy, austriacki duet Camo & Krooked czy króla grime’u – Wileya.

Gwiazda festiwalu – Digitalism

Gwiazda festiwalu – Digitalism

Z kolei namiot Nescafe Music Igloo zapewni muzykę do rana przy dźwiękach Djów takich jak: Rawski, Phunk’ill, K.Andy, Harper, Waxvax i Rasta Sepomatik. Nowością i niespodzianką będzie BeamUp Stage. Do tej ukrytej sceny traficie tylko dzięki wskazówkom tych, którzy sami to miejsce znaleźli. A warto, bo na scenie pojawią się: Flirtini, Jedynak z World Wide Warsaw czy Ment XXL z Rasmentalismu.

Plakat SnowFest 2018

Plakat SnowFest 2018

Za bilet jednodniowy zapłacicie 100 zł, za karnet na cały festiwal – 180 zł.

Tekst: Angelika Ogrocka