Maksymalnie i brawurowo zbierajmy z Max Bravurą!

Niezależne jest zależne od was. Max Bravura to bomba muzyczna, która nie pozwala sobie na odliczanie, a wprowadza natychmiastowe zamieszanie. Ich muzyczna energia, pełna imponującej i dojrzałej nielojalności wobec jakichkolwiek tradycji muzycznych, znajduje ujście na scenach w całej Polsce, ale teraz też chciałaby w swoim pierwszym profesjonalnym wideo.

3miniatorka-polak-potrafi-copy

Ich konsekwencja i upór w tworzeniu nieskrępowanego laboratorium osobliwych i hipnotyzujących dźwięków doprowadziły do błyskawicznego zadomowienia się na niekomercyjnej scenie muzycznej. I na niej chcą pozostać dalej, kreatywnie brojąc w składzie autonomicznych dźwięków w wykonaniu Macieja Wachowiaka, Jacka Talagi, Radka Rudkowskiego, Filipa Oczkowskiego.

Teraz czas na nas. Planowany projekt to 10-minutowy utwór audiowizualny do ich dwóch kawałków: „Last Dance” i „Love is Hidden” (które w tym momencie powinniście odpalać na Youtube!). Za klip odpowiada Iwona Bielecka i Mikołaj Syguda, czyli dwa ważne nazwiska projektów niekomercyjnych (Grand Prix w konkursie Papaya Young Directors 2016). Zresztą, posłuchajcie co panowie mają wam muzycznie do powiedzenia i to będzie wystarczająca argumentacja, dlaczego zasłużyli na naszą pomoc.

Link do fanpage’a Max Bravury na Facebooku: KLIK!

Link do projektu na portalu polakpotrafi.pl

Bernadetta Trusewicz