Otwarcie Bazar concept store – kilka pytań do Arkadiusza Dmitruka, właściciela sklepu

Marka BAZAR, Istniejąca już na polskim rynku, otwiera swój nowy concept store na katowickiej Koszutce. Pytamy właściciela, Arkadiusza Dmitruka, o pomysł na sklep i o to, co będzie można w nim znaleźć.

Bazar concept store

Dotychczas funkcjonowaliście stacjonarnie w Bielsku-Białej, teraz otwieracie swój concept store w Katowicach. Jaki jest wasz pomysł na to miejsce?

Będzie to połączenie sklepu z multidyscyplinarną przestrzenią kreatywną. Fundamentem odzieżowym będą wyselekcjonowane ubrania z drugiej ręki, które stanowią radosny powrót do początków działania sklepu. Regularnie dostarczane kolekcje odzieży używanej będą przygotowywane w oparciu o aktualne i nadchodzące w modzie ulicznej trendy, z uwzględnieniem ponadczasowej klasyki. Dzięki współpracy z lokalnymi pralniami wszystkie ubrania będą poddawane procesom starannego przygotowywania w celu dostarczenia klientom komfortowej jakości.

Czyli tylko odzież używana?

Nie tylko. Nie zabraknie też polskich marek streetwearowych. Do tej pory nawiązaliśmy już współpracę z Unleashed, We Peace It Apparel, Diaval oraz Harpagan. Dzięki tym kolaboracjom wnętrze wypełni nietypowy i różnorodny asortyment.

Będzie można się u Was ubrać, ale nie tylko.

Fani rowerów będą mogli skorzystać z oferty katowickiego mechanika, a koneserzy dźwięków zapoznać się z selekcją sklepu vinylowego – MONOTON. Będzie można u nas posmakować napojów Johna Lemona i lodów od Lodowato.

Chcemy, żeby BAZAR był też miejscem kultury. Planujemy organizację imprez muzycznych z opcją live stream, ale też inne działania artystyczne: wernisaże, warsztaty, panele dyskusyjne z udziałem artystów z Polski i zagranicy.

Bazar concept store (2)

Sklep będzie mieścił się na katowickiej Koszutce. Skąd taki wybór?

Kochamy Katowice! To piękne miasto, a Koszutka ma wielki potencjał i bardzo prężnie się rozwija. W kontekście naszej działalności i nowych inicjatyw, które chcemy zaszczepiać w naszym concept store, Katowice to idealny dla nas target.

Co zaplanowaliście na dzień otwarcia sklepu?

Oficjalne otwarcie sklepu odbędzie się 23.07.2016. Zaczynamy o 10.00, a zamknięcie planujemy na 20.00. Planujemy prezentację nowych kolekcji marek współpracujących ze sklepem, specjalnie przygotowaną ofertę odzieży używanej oraz poczęstunek dla wszystkich, którzy nas odwiedzą.
Za warstwę muzyczną będzie odpowiadać gość specjalny – Tomasz Wirski, dyrektor kreatywny marki MSBHV, oraz Arkadiusz Dmitruk, CEO BAZAR. Po zamknięciu sklepu będziemy kontynuować zabawę w czasie after party w katowickim klubie Prepar.