Reklamujemy: Co jest grane, Davis?

Znani z genialnego poczucia humoru bracia Coen po trzech latach przerwy znów podbijają serca widzów. Ich najnowszy hit – Co jest grane, Davis? – otrzymał Grand Prix na 66. Festiwalu w Cannes, zbiera rewelacyjne recenzje krytyków na całym świecie i jest jednym z faworytów w wyścigu oscarowym.

rialto - reflektor

Przenoszący się z jednej kanapy na drugą, z podrzędnego nowojorskiego baru do kolejnego, muzyk Davis (Oscar Isaac), próbuje odnaleźć swoje miejsce w świecie, a także wciąż uciekającego mu kota. Po drodze marzy o zrobieniu wielkiej kariery muzycznej. Gra co prawda z Justinem Timberlakiem, ale nie da się ukryć, że muzycy mijają się w doborze repertuaru. Davies na pewno nie jest mistrzem w podejmowaniu właściwych decyzji. Nieustająco zostawia i zabiera rzeczy od dziewczyny przyjaciela, z którą sam miał romans (Carey Mulligan). Ich dialogi skrzące od ciętych ripost zapewne przejdą do zbioru najlepszych tekstów Coenów.

Przed filmem wystąpi zespół Labrador Sea – tworzą go Leman Acoustic oraz Wojciech Żurek, grający na gitarach akustycznych i śpiewający muzykę inspirowaną amerykańskim folkiem.

Muzyczna premiera w Kinoteatrze Rialto w Katowicach, pt, 28.02.2014, godzina 20:00. Cena 25 zł / rezerwacja.

Organizatorzy zwracają uwagę, że odbiór biletów z rezerwacji musi nastapić najpóźniej na dzień przed imprezą, czyli do 27 lutego włącznie! Rezerwacje nieodebrane w terminie zostaną skasowane.

 

[tekst reklamowy]