Konkurs: Zgarnij płyty z Wytwórni MaxFloRec

Szukacie dobrej muzyki? Świetnie trafiliście! Wraz z wytwórnią MaxFloRec przygotowaliśmy dla Was konkursy, w których możecie zgarnąć płyty rapera BU oraz mixtape Skorupa.

 

BU – BYK

 Płyta BYK to jedno z wydawnictw MaxFloRec, wytwórni założonej i prowadzonej przez słynnego Sebastiana „Rahima” Salberta (Paktofonika, Pokahon-taz). Premiera albumu miała miejsce 12 lipca tego roku. Składa się na niego 19 premierowych utworów, do których tyski raper zaprosił szerokie grono zaprzyjaź-nionych artystów. Najmocniejszą jednak stroną nowego krążka są niebanalne zwrotki BU. Dzięki nim wydawnictwo staje się pozycją dla spragnionych rapu z najwyższej półki. Lista producentów odpowiedzialnych za warstwę muzyczną drugiego po bardzo dobrze przyjętym mixtapie ZEZOWATE SZYNŚCIE materiału jest imponująca. Podkłady skompo-nowali m.in.: Bob One, BRK, Grub-Son, Grafit i DiNO. Na featuringach poja-wili się artyści, tacy jak: 3oda Kru, Bas Tajpan, Biak, Brzuch, Bob One, GrubSon, Jarecki, Majkel czy Rahim.

Mamy dla Was dwa egzemplarze płyty BYK rapera BU, a aby ją otrzymać należy wysłać do nas wiadomość na adres konkurs.reflektor@gmail.com i przekonać nas dlaczego ta płyta powinna trafić właśnie do Was. Na wasze maile  czekamy do 31 października.* Więcej o artyście i wytwórni MaxFloRec znajdziecie w najnowszym numerze Reflektora.

 

SKORUP – ONE MC AND ONE DJ

ONE MC AND ONE DJ to zestawienie najlepszych dotychczasowych traków Skorupa, a jednocześnie namiastka tego, czego możemy spodziewać się na jego czwartej już solowej płycie. Zanim sięgnięcie po PIĘKNĄ POGODĘ (premiera w październiku), warto nadstawić ucha
na podsumowanie dotychczasowej działalności gliwickiego artysty. ONE MC AND ONE DJ to nie tylko gratka dla fanów, ale także szansa na zapoznanie się z twórczością rapera w pigułce dla osób, które do tej pory nie miały z nią jakiejkolwiek styczności. Singlem zapowiadającym PIĘKNĄ POGODĘ jest „Adapter Daniel”, w którym raper wspomina lata 80.

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy 5 płyt ONE MC AND ONE DJ. Jeśli chcecie stać się posiadaczami jednej z nich wyślijcie do nas maila* na adres konkurs.reflektor@gmail.com i krótko opiszcie swoje skojarzenia (lub wspomnienia) z latami 80. Na odpowiedzi czekamy do 31 października, a najciekawsze nagrodzimy płytami!

Polecamy także artykuł o Skorupie w nowym Reflektorze!

*Wysyłając zgłoszenie zgadzasz się na otrzymywanie newslettera Reflektora.

Patron medialny konkursu:

logo_sledzimy