Konkurs: Wada wymowy

literaturaDzięki uprzejmości wydawnictwa Prószyński i S-ka mamy dla Was jeden egzemplarz książki Wada wymowy” Agaty Porczyńskiej.

Aby ją zdobyć wystarczy:
1. Podać trzy nazwiska autorek, których książki zostały zrecenzowane w Reflektorze.
2. Wyrazić zgodę na otrzymywanie newslettera.

Wiadomości z odpowiedzią na pytanie pierwsze oraz zgodą („Zgadzam się na otrzymywanie newslettera”) prosimy wysyłać na adres: konkurs.reflektor@gmail.com. Zgłoszenia prosimy o podpisywanie imieniem i nazwiskiem.
Szczęśliwego zwycięzcę konkursu wyłonimy drogą losowania.
Konkurs trwa do 17 kwietnia 2013 roku, wyniki dzień później.

POWODZENIA!

 

************************************************************************************************************************

Informacje o książWADA_minice i autorce ze strony wydawnictwa:

„Opowieść w 29 odsłonach o momentach, scenach z życia, w których słowa, a nawet milczenie, zamiast łączyć, dzielą.”

„Nasze działania nie oddają wszystkich naszych intencji, potrzebne są słowa. Bywają wśród nich te najświętsze, lecz bywają i te przeklęte, mające w sobie pewną skazę – wadę wymowy. Nie chodzi jednak o deformowanie twardych dźwięków samogłosek czy miękkiego brzmienia spółgłosek. Od takiej wymowy zależy cieniutka nić porozumienia pomiędzy dwojgiem ludzi – naciągana przecinkami oczekiwań i zrywana kropkami rozczarowań.” Agata Porczyńska, Wada wymowy, wyd. Prószynski S-ka

Agata Porczyńska – urodzona w 1984 roku w Ostrowie Wielkopolskim. W 2003 roku rozpoczęła studia w szkole aktorskiej w Krakowie, by już dwa lata później rozpocząć sezon artystyczny w zespole Bałtyckiego Teatru Dramatycznego. Rolą Marcjanny w „Zdziczeniu obyczajów pośmiertnych” Bolesława Leśmiana zdała przed Związkiem Artystów Scen Polskich egzamin eksternistyczny na aktora dramatu. Absolwentka specjalności Public Relations i Corporate Identity Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu i laureatka konkursu „Praktykuj za granicą”, dzięki któremu odbyła staż w prestiżowej agencji PR Fleishman-Hillard w Londynie. Ma diastemę i niedomknięte struny głosowe. Mieszka w Warszawie.