Ronn Moss – Ridge (Ridż) Forrester

Zmieniają się pory dnia, roku. Zmieniają się wyglądy miast, ustroje państw, trendy muzyczne. Zmieniają się pokolenia, w przyrodzie zachodzą też zmiany, powstają nowe rzeki, inne płyną nowymi korytami. Ridż się nie zmienia!

To niesamowita postać! Ma na swoim koncie: 8 filmów, 4 seriale oraz udział w nagraniach 12 płyt! Ale to nic. Ma najbardziej rozpoznawalną facjatę na świecie.

Wiele osób wie, że prezydentem USA (przy okazji jestem ciekawy, kiedy to nasi bracia, sprzymierzeńcy, SOJUSZNICY zniosą wizy? Byśmy mogli razem chodzić na polowania) jest Barack Obama. Wiele osób wie, że jest Murzynem, ale to wszystko – nie poznasz go w tłumie innych braci po skórze. Angelę Merkel poznasz w wiadomościach w TV na tle innych polityków, ale gdyby tak zdybać ją na zbieraniu grzybów czy też na zarzynaniu świni, by przyrządzić słynne bawarskie przysmaki, nie wiadomo, czy od razu byś ją poznał. Większości gwiazd czy celebrytów nie byłbyś w stanie poznać, ba, nawet skojarzyć – co pokazują ostatnie zdjęcia Dody „z i bez” makijażu. Ridża poznałbyś w ciemnej jaskini pozbawionej świateł, podczas burzy piaszczystej, która i tam zastawiła swe niszczycielskie sidła! Wszyscy wiemy, jak wygląda Ridż! Znamy jego twarz w każdym detalu. Niewiele się zmieniła na przestrzeni lat.

Ronn Moss to ciekawa postać, jego biografię możemy poznać pod http://www.filmweb.pl/o93185/Ronn+Moss/opisy lub http://pl.wikipedia.org/wiki/Ronn_Moss .

Ronn Moss w podbijającym świat przeboju All about You

Nic ciekawego.

No ok, ciekawe, ale nie tak ciekawe, jak biografia samej postaci Ridża! Postaci tak nietuzinkowej, iż sam Stwórca się pewnie w niebie dziwi, iż takie cudo w czyimś umyśle powstało. Zacznijmy od początku. Bazuję na profilu Ridża (oficjalnym!).

Ridż w bikini

Nie wiemy dokładnie, w którym roku nasz bohater się urodził. To jego słodka tajemnica. Wiemy, że urodziny obchodzi 28 stycznia! To już niedługo! Mam nadzieję, że miasto Katowice nie poskąpi funduszy na tak wyjątkową uroczystość. Zamknie ruch i wyda serię koncertów zakończonych fajerwerkami przebijającymi te z Sydney. W 1987 roku, gdy poznaliśmy Ridża miał około trzydziestki. W 2004 roku podano informację, że jest na początku czterdziestki! Niebywałe! Wyrwał się z okowów czasu! Mieszka przy 3197 Holden Drive, Beverly Hills, CA, 90214. Piękna posiadłość! Uważam, że jedno z najcenniejszych miejsc w USA prócz ich damskich akademików, w których obowiązuje obowiązkowy naturyzm! Obecnie (to stwierdzenie bardzo nieprecyzyjne, ponieważ zależy, gdzie oglądamy serial, możemy natrafić na różne konfiguracje, co więcej – wartka akcja co dzień przynosi nowe rozwiązania!).

Nasz Kochany i niezastąpiony (ani razu! a większość postaci ma już swoich, którychś z kolei dublerów! Prawie jak Michał z „Klanu”) przy okazji tych kilku nieznacznych zawirowań małżeńskich począł kilkoro (dokładnie 8) dzieci. Można go śmiało przyrównać do najlepszych byczych reproduktorów, o czym opowie Wam niejedna krowa.

Ma czwórkę dzieci: Thomasa Hamiltona Forrestera, Stephanie Forrester, Phoebe Forrester z Taylor oraz Ridge’a Forrestera Jr. z Brooke! (losy pozostałych są raczej smutne).

Więcej: to nie tylko buzujący nasieniem wulkan, ale znany amant i flirciarz (chodzi o to, że posiadł niebywałą sztukę uwodzenia bez zapładniania)! A oto lista jego zalotów i umizgów: Morgan Hewitt, Alex Simpson, Brooke Logan, Taylor Hamilton, Rhonda (tancerka go-go) Lauren Fenmore, Morgan Hewitt, Brooke Logan.

Jest też uczuciowy i romantyczny, a jak na prawdziwego Amerykanina przystało, zawiera związki małżeńskie. Ba, ma ich na koncie 14! Pamiętać jednak należy, że o ile uroda i szyk się Ridża trzymają, to cyfry, liczby i statystyki nie za bardzo. Sytuacja w serialu tak dynamicznie się zmienia, że na przestrzeni jednego odcinka podane przeze mnie dane nasz cudowny bohater jest w stanie spokojnie podwoić.

Ridż nas fascynuje! Wezuwiusz kodu genetycznego miał kilka niesamowitych akcji:

Taylor powraca do żywych po raz kolejny i nie ostatni

Scenę do tej podobną możemy odnaleźć w co trzecim odcinku i to sprawia, że wiele osób zagryza wargi z podniecenia na myśl, że to już 16 i za chwilę „Moda na Sukces”. Na koniec Ridż jakiego nie znacie!!!

To przykład na to, co się dzieje z Ridżem, gdy przychodzi mu grać w innych niż modno-na-sukcesowych realiach.